یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۷
نسخه جدید «سامانه خرید از کتابفروشی» منتشر می‌شود/ وقفه ۱۰ روزه در ارائه خدمات

«سامانه خرید از کتابفروشی» برای انتشار نسخه جدید که خدمات آن به‌روزرسانی و بهینه‌سازی شده است به مدت ۱۰ روز در دسترس کاربران نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، «سامانه خرید از کتابفروشی» به نشانی c.ketab.ir آبان‌ماه ۱۴۰۱ همزمان با سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی با هدف گستردن ویترین کتابفروشی‌ها به وسعت ایران اسلامی و افزایش تعداد خریداران و مراجعان به کتابفروشی‌ها، طراحی و راه‌اندازی شد.

با گذشت ۱۱ ماه از فعالیت «سامانه خرید از کتابفروشی» اطلاعات مناسبی در اختیار متولیان راه‌اندازی این سامانه قرار گرفت تا بتوانند با استفاده از آن‌ها به ارتقای زیرساخت و به‌روز رسانی‌های فنی سامانه بپردازند و تدوین، تکمیل و طراحی رابط کاربری جدید در سامانه خریداران و کتابفروشان و استفاده از طراحی‌های نوین مناسب با ذائقه مخاطبان را مدنظر قرار دهند. در نتیجه این سامانه در آستانه یک سالگی خود با تغییرات جدیدی همراه خواهد بود.

‌امکان خرید از «سامانه خرید از کتابفروشی» از ۲۴ مهر ماه تا سوم آبان‌ماه ۱۴۰۲ به مدت ۱۰ روز فراهم نیست و پس از آن نسخه جدید سامانه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، اطلاعات موجود در نسخه فعلی و اعتبارات اختصاص داده شده به خریداران برای خرید کتاب به نسخه جدید منتقل می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها