چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳
220 ناشر کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارند

220 ناشر کودک و نوجوان در فضایی به وسعت 7 هزار و 200 مترمربع در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارند.

مسعود گلابی، مدیر سالن ناشران کودک و نوجوان سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، با اشاره به اقدامات پیش‌بینی شده برای این بخش، گفت: جانمایی ناشران کودک و نوجوان در زیرزمین رواق شرقی و سالن جنوبی مصلای امام خمینی‌(ره) انجام شده است.
 
وی با بیان اینکه امسال حدود 2‌هزار متر فضای مفید به سالن ناشران کودک و نوجوان افزوده شده است، ادامه داد: این فضا در سالن جنوبی که جنب زیرزمین رواق شرقی است، قرار دارد و ازجمله فضاهای جدید مصلا است.
 
گلابی همچنین از حضور 220 ناشر کودک و نوجوان در 188 غرفه خبر داد و عنوان کرد: فضای کلی سالن ناشران کودک و نوجوان حدود 18 تا 20 هزار مترمربع اما فضای مفید این مجموعه حدود 7 هزار و 200 مترمربع است.
 
وی تأکید کرد: جانمایی ناشران در سالن ناشران کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب 1402 به اتمام رسیده است و به زودی ساخت و ساز غرفه‌ها و غرفه‌های دست‌ساز آغاز خواهد شد.
 
گلابی درباره بخش‌های مختلفی که برای این سالن در نظر گرفته شده است، توضیح داد: بخش سرای اهل قلم و کارنامه نشر امسال همانند دوره‌های قبل برای این بخش تدارک دیده شده، همچنین مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع برای بخشی با عنوان فضای فعالیت‌های فرهنگی پیش‌بینی شده است.
 
به گزارش ایبنا؛ سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی است» ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها