چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
مهلت خرید حضوری از کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» تمدید شد

مهلت خرید حضوری از کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» تا سیزدهم اسفند‌ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، علاقه‌مندان می‌توانند تا سیزدهم اسفندماه ۱۴۰۱ با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» به صورت حضوری با یارانه ۲۵درصدی کتاب خریداری کنند.
 
علاقه‌مندانی که پیش از این در «سامانه خرید از کتابفروشی» ثبت نام نکرده‌اند به منظور تسریع در خرید حضوری قبل از حضور در کتابفروشی نسبت به ثبت نام در این سامانه به نشانی  c.ketab.ir اقدام کنند. همچنین خریدارانی که در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند، می توانند با مراجعه مستقیم به کتابفروشی‌های عضو ضمن ارائه اطلاعات فردی، کتاب‌های موردنظر خود را بخرند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند تا سیزدهم اسفندماه ۱۴۰۱ با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» به صورت حضوری با یارانه ۲۵درصدی کتاب خریداری کنند.
 
خریداران برای خرید مجازی می‌توانند با مراجعه به «سامانه خرید از کتابفروشی» به نشانی c.ketab.ir ضمن ثبت‌نام، کتاب‌های مورد نظر خود را از کتابفروشی‌های عضو خریداری و با پرداخت صرفا هشت هزار تومان برای هر بسته پستی از هر نقطه کشور، کتاب‌‌های خریداری شده را در نشانی ثبت شده تحویل بگیرند.
 
خریدارانی که پیش از این همه یا بخشی از یارانه‌ سال جاری را در سامانه مصرف کرده‌اند نیز می‌توانند این یارانه را دریافت و در خرید حضوری یا مجازی استفاده کنند.
 
به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی خانه  کتاب و ادبیات ایران، خریداران می‌توانند برای دریافت راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام و خرید کتاب از طریق«سامانه خرید از کتابفروشی» همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ با شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ (مرکز پشتیبانی و پاسخگویی) تماس بگیرند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها