جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
نشست ادبی «در سوگ آفتاب» در خوزستان برگزار می‌شود

به مناسب سالروز ارتحال حضرت امام خمینی ( ره)، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان نشست ادبی «در سوگ آفتاب» را به‌صورت مجازی با حضور محمدرضا رستم پورشاعر و منتقد ادبی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، نشست ادبی استانی «در سوگ آفتاب» به همت مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری خوزستان و میزبانی مرکز فرهنگی هنری کانون شهرستان گتوند، ویژه‌ کودکان و نوجوانان مراکز کانون سراسر استان، از ساعت  ۱۷ تا ۱۹، روز شنبه ۱۵ خرداد ماه ۱۴۰۰، در فضای مجازی اجرا می‌شود.

این نشست ادبی در بخش‌های شعرخوانی اشعار امام خمینی(ره) و خوانش آثار ادبی اعضا در وصف شخصیت عبادی- سیاسی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، برگزار می‌شود.

 در در این رویداد ادبی،کودکان و نوجوانان خوزستانی در رده‌های سنی  +۹ سال ( نونهال)، +۱۲ سال ( نونگاه) ، +۱۵ سال ( نوجوان) و ۱۹ تا ۲۲ ساله ( اعضای ارشد) ، آثار خود در قالب متن، فایل صوتی یا فیلم‌های حداکثر دو دقیقه‌ای ارائه می‌دهند. 

محمدرضا رستم پور از شاعران برجسته کرد زبان ایلام است که در زمینه‌های گوناگون شعر، دستی بر آتش دارد و تاکنون چندین دفتر از ایشان به چاپ رسیده است. از آثار منتشر شده وی می‌توان به «زبان زخم‌ها»، «نام دیگرنیامدن»، «هفت مرتبه باران»، «روشن‌تر از فردا»، «زخم‌هایی که نشمرده‌ایم»، «لانه ویز» و... نام برد.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها