سه‌شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
تجهیز 35 کتابخانه عمومی در شهر تهران به رایانه و تجهیزات به‌روز

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران از تجهیز 35 کتابخانه عمومی شهر تهران به رایانه و تجهیزات به روز با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ريال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی تهران، محمدهادی ناصری طاهری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گفت: به منظور تأمین و روزآمدسازی تجهیزات و فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم جهت ارائه خدمات نرم‌افزاری کتابخانه‌های عمومی، ۳۵ دستگاه رایانه و ۱۳ دستگاه لپ تاپ با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ريال خریداری و در سطح کتابخانه‌های عمومی و سیار استان تهران توزیع شد.
 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران افزود: پس از بررسی وضعیت کتابخانه‌های استان وکارشناسی انجام شده نیازهای حوزه فناوری اطلاعات کتابخانه‌های عمومی استان، شناسایی شد و بر اساس اولویت کتابخانه‌های عمومی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات کتابخانه‌های عمومی از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهیه و توزیع شد.
 
ناصری با اشاره به ادامه طرح بازسازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات کتابخانه‌های عمومی استان بیان کرد: تجهیز و نوسازی زیرساخت‌های الکترونیک کتابخانه‌ها از برنامه‌های مهم کتابخانه‌های عمومی است و با توجه به شناسایی نیاز کتابخانه‌ها و بر اساس اولویت، این اقدام ادامه خواهد داشت.
 
گفتنی است؛ 161 باب کتابخانه عمومی در سطح استان تهران خدمات متنوع علمی، فرهنگی و اجتماعی به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی ارائه می‌دهند که با اضافه شدن ناوگان جدید تجهیزات و منابع کتابخانه‌ای بیش از پیش در ارائه خدمت به علاقه‌مندان موفق باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها