شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
پایان‌نامه‌های مهدوی، کتاب می‌شوند

پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی که به نحوی با موضوع مهدویت، انتظار و آخرالزمان مرتبط هستند، پس از تأیید واحد پژوهش موسسه موعود عصر (عج)، کتاب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، موسسه موعود عصر (عج) در نظر دارد علاوه بر شناسایی تمامی دانشجویان و محققانی که رساله کارشناسی ارشد یا دکتری آنان درباره مهدویت و انتظار است و ذکر نام آنان در بخش مشاهیر و مؤلفان مهدوی دایره‌المعارف موعود آخرالزمان، یک نسخه از رساله این دانشجویان را نیز در بانک اطلاعات مهدوی کتابخانه موعود عصر گردآوری کند. بنابراین پیرو این فراخوان، از همه دانشجویانی که مشمول این طرح می‌شوند درخواست می‌شود که برای این منظور از یکی از راه‌های ذیل با موسسه موعود عصر (عج) تماس بگیرند
 
علاوه بر ذکر نام دانشجویان و محققان در بخش مشاهیر و مؤلفین مهدوی دایره‌المعارف موعود آخرالزمان، پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی که به نحوی با موضوع مهدویت، انتظار و آخرالزمان مرتبط هستند، پس از تأیید واحد پژوهش موسسه موعود عصر (عج)، برای تبدیل شدن به کتاب در نوبت چاپ و نشر قرار می‌گیرند.

تبدیل رساله‌های دانشجویی به کتاب، با هزینه این موسسه صورت خواهد گرفت و نیز هیچ‌گونه محدودیتی از نظر رشته تحصیلی دانشجویان وجود ندارد. بدیهی است در صورت شکل‌گیری این همکاری، امکان همکاری و هم‌افزایی هر چه بیشتر موسسه فرهنگی مهدوی موعود عصر (عج) با دانشجویان و محققان مهدوی فراهم می‌شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها