چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منصوب شد

علی‌اصغر جعفری، مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر، در حکمی علی‌اصغر جعفری را به‌عنوان جانشین رئیس و دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب کرد.
 
در این حکم آمده است:
«انقلاب اسلامی ایران یکی از رویدادهای مهم، بی‌نظیر و تاریخ‌ساز دوران معاصر و طلوع خورشید اسلام ناب محمدی (ص) در سپهر تاریخ بشریت است که در طول عمر بابرکت خود منشأ تحولات گسترده، عمیق، ماندگار و رو به رشد در ابعاد فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در عرصه‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی شده است.
 
چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی است تا ضمن مرور مجدد آرمان‌های سترگ بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و اندیشه‌های متعالی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) نسبت به تبیین ابعاد مولفه‌ها، مبانی، ارزش‌ها و برکات انقلاب اسلامی به‌ویژه در حوزه دفاع مقدس و مقاومت، به منظور طراحی افق‌های بلند و چاره‌اندشی برای حذف موانع، رفع مشکلات، چالش‌های ناشی از هجمه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نظام جهانی سلطه، گام‌های بلندی برداشته شود.
 
با توجه به تجارب موثر و سوابق ارزشمند شما در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و علمی به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به‌عنوان جانشین رئیس و دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب می‌نمایم.
 
امید است با بهره‌گیری از تشریک مساعی معاونان، روسای سازمان‌ها و مدیران کل محترم استان‌های بنیاد، همراهی همکاران ارجمند در سراسر کشور و استفاده از ظرفیت نیروهای مسلح و مجموعه‌های وابسته نسبت به برنامه‌ریزی و هدایت برنامه ‌ا و فعالیت‌های راهبردی ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، پژوهشی، مجازی در قالب برنامه‌ها و تکالیف سازمانی معاونت‌ها، سازمان‌ها و ادارات کل استان‌ها و با همکاری معاونت محترم طرح و برنامه و بودجه اقدام فرمایید.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط