جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
داستان‌هایی واقعی از کسانی که زندگی خود را متحول کردند

کتاب «چگونه راز زندگی‌‌ام را متحول کرد؟» شامل داستان‌هایی واقعی، روحیه‌دهنده و الهام‌بخش از افرادی است که به دنبال کردن اصول راز زندگی خود را متحول کردند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «چگونه راز زندگی‌‌ام را متحول کرد؟» نوشته راندا برن به ترجمه نفیسه معتکف منتشر شده است.
 
در پشت جلد کتاب می‌خوانیم: «همه ما آزاد هستیم تا آنچه را ذلمان می خواد، انتخاب کنیم. هم اکنون قدرت در اختیار خودت است. تو تنها کسی هستی که حق انتخاب چگونگی استفاده از این قدرت را در زندگی‌ات داری. تو می‌توانی انتخاب کنی که کدامش حال و هوای بهتری دارد؟ خودت انتخاب کن»

از وقتی فیلم راز در سراسر جهان پخش شد، عده‌ی بی‌شماری از مردم برای ما نامه نوشتند تا مواردی را مبنی بر اینکه چگونه با استفاده از اصول راز خواسته‌هایشان را جذب کردند، با ما در میان بگذارند؛ مواردی مثل سلامتی، ثروت، همسر مناسب، شغل عالی، بازگرداندن عشق و محبت به زندگی زناشویی و روابط، برگرداندن چیزی مفقود، حتی جایگزینی شادی به جای افسردگی.

مردم از فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف در سراسر کره‌ خاکی، با دنبال کردن روش‌های راز، زندگی خود را از آنچه بود به شرایطی فوق‌العاده تغییر دادند. اقدام آنها از نظر فردی عادی غیرممکن بود. اما این افراد می‌دانستند هیچ چیز غیرممکن نیست.

این کتاب شامل داستان‌هایی واقعی، روحیه‌دهنده و الهام‌بخش از افرادی است که به دنبال کردن اصول راز زندگی خود را متحول کردند و در مدت ذه سال اخیر به دست نویسنده رسیده است. برای از بین بردن حصارهای ذهنی، این داستان‌ها مخاطب را به سیر و سفری فراموش نشدنی می‌برند و به‌وضوح نشان می‌دهند که هرکس بدون در نظر گرفتن هویت و موقعیت خود، با استفاده از اصول راز می‌تواند هرآنچه بخواهد خلق کند.

در کنار داستان‌های راز، نویسنده شخصاً به بیان حکمت‌های راز در کل کتاب، مخاطب را راهنمایی می‌کند. وی در بخشی از مقدمه کتاب می‌نویسد: «اگر تو در ارتباط با اصول راز تازه‌کار هستی، این کتاب برداشتی کلی از اصول راز و چگونگی استفاده از آن در اختیارت قرار می‌دهد. اگر هم از قبل با اصول راز آشنا بوده‌ای، این کتاب یادآوری است مبنی بر اینکه با انجام مواردی ساده می‌توانی زندگی خوب و سرشار از خواسته‌هایت را داشته باشی.

من طی سال‌ها توانستم تمام خواسته‌هایم را از فهرست ظاهراً بی‌پایان خود آشکار کنم، ولی بی‌شک شنیدن داستان افرادی که با استفاده از روش‌های اعجاز‌آفرین راز زندگی‌شان متحول شده بود، یکی از بزرگترین نعماتی بوده که راز شخصا به من اهدا کرده است. وسایل و اشیای مادی و اینکه کسی هرآنچه بخواهد می‌تواند به دست بیاورد، مایه‌ی سرخوشی است. اما اقدام فردی که قصد او کمک به دیگران باشد تا آنان هم زندگی بهتری را تجربه کنند، موجب شادمانی بی‌حدوحصر برای خود فرد می‌شود. در نهایت، شادی تنها چیزی است که ما می‌خواهیم.
دلم می‌خواهد بدانی چقدر بی‌دردسر می‌توانی زندگی‌‌ات را متحول کنی و لازم نیست برای رسیدن به خواسته‌هایت خودت را به آب و آتش بزنی. تو فقط از یک راه می‌توانی زندگی‌ات را متحول کنی: ذهنت را تغییر بده، زندگی‌ات متحول می‌شود.»

کتاب «چگونه راز زندگی‌‌ام را متحول کرد؟» نوشته راندا برن به ترجمه نفیسه معتکف با شمارگان دو هزار و 200 نسخه در 216 صفحه به بهای 22 هزار تومان توسط نشر لیوسا به چاپ رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها