یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
مجموعه چهار جلدی «مفتاح هدایت» منتشر شد

انتشارات آستان قدس رضوی همزمان با ماه مبارک رمضان مجموعه نفیس چهار جلدی قرآن و ادعیه «مفتاح هدایت» را باز طراحی و تجدید چاپ کرده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی و تبلیغات به نشر(انتشارات آستان قدس رضوي)، مجموعه قرآن و ادعیه «مفتاح هدایت» جدیدترین تولید قرآنی انتشارات آستان قدس رضوی است که بر اساس نیاز مخاطب در قطع و ظاهری جدید طراحی و تولید شده است.

این مجموعه چهار جلدی شامل قرآن؛ کلام اعجاز آمیز پروردگار، نهج البلاغه؛ گزیده‌ای از خطبه‌ها، نامه ها و سخنان کوتاه علی ابن ابی طالب(ع)، صحیفه سجادیه، مجموعه‌ای از 54 دعا و مناجات امام سجاد(ع) و مفاتیح الجنان، مجموعه‌ای از دعاها، مناجات، زیارات، اعمال مخصوص ایام سال است که در این مجموعه گردهم آمده است تا به عنوان کلید هدایت انسان‌ها به ویژه مؤمنین مورد استفاده قرار بگیرد.

با توجه به استقبال عمومی از مجموعه «مفتاح هدایت» که برای نخستین بار در سال 1393 از سوی  به نشر در قطع پالتویی و با رنگ های متنوع و مختلف به چاپ و تولید رسیده است، این انتشارات نسبت به باز طراحی و تولید مجدد این مجموعه نفیس در شمارگان 30 هزار جلد اقدام کرده است.

علاقه‌مندان به تهیه مجموعه چهار جلدی قرآن و ادعیه «مفتاح هدایت» و همچنين مشاهده و تهیه سایر کتاب های انتشارات آستان قدس رضوي می توانند به نشانی اینترنتی www.behnashr.com  مراجعه کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها