شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۶
خرسندی با تخفیف‌ 10 درصدی از هفته کتاب استقبال می‌کند

انتشارات خرسندی که در حوزه کتاب‌های حقوق فعالیت تخصصی دارد، مجموعه آثار خود را در آستانه هفته کتاب با 10 درصد تخفیف به‌فروش می‌رساند./

هادی طالع خرسند، مدیر انتشارات خرسندی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد: عموم علاقه‌مندان با 10 درصد و دانشگاهیان با 20 درصد تخفیف می‌توانند تولیدات این مرکز نشر را تهیه کنند.

وی افزود: این تخفیف شامل همه خریدارانی می‌شود که به‌صورت مستقیم به دفتر مرکزی انتشارات خرسندی در خیابان انقلاب اسلامی مراجعه می‌کنند. 

خرسند، پرفروش‌ترین کتاب هفته گذشته این مرکز نشر را «مقدم علم حقوق» تالیف دکتر حسن ره‌پیک دانست که اثری دانشگاهی است و دهمین چاپ خود را تجربه می‌کند.

مدیر انتشارات خرسندی گفت: در کنار هفته کتاب در نمایشگاه کتاب‌های دانشگاهی حضور داریم و آثارمان را دست کم با تخفیف 20 درصدی به فروش می‌رسانیم.

وی از برپایی نشستی درباره «حقوق و تعهدات پدیدآورنده و ناشر در قراردادهای نشر آثار» خبر داد که به همت انجمن ناشران دانشگاهی، انجمن مالکیت فکری و برخی تشکل‌های این حوزه در هفته آینده برگزار خواهد شد و گفت: اطلاعات دقیق‌تر درباره زمان و مکان این نشست هنوز مشخص نشده‌است. 

دفتر انتشارات خرسندی در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان 12 فروردین، پایین‌تر از لبافی‌نژاد، کوچه مینا شماره 20 قرار دارد.

بيست و يكمين دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران از 25 آبانماه تا دوم آذرماه امسال در سراسر كشور برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط