دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۲
رونمايي از «عاشقانه‌های جهان» در فرهنگسرای رسانه

مراسم رونمایی از کتاب‌های منتشر شده‌ «عاشقانه‌های جهان» انتشارات سرزمین اهـورایی سه‌شنبه (هشتم اسفند) در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی انتشارات سرزمین اهـورایی، در این مراسم علی عبداللهی، رضا عامری، علیرضا بهنام و عباس کریمی سخنرانی می‌کنند و به شعرخوانی از کتاب‌های منتشر شده می‌پردازند.

این نشست به رونمایی چهار کتاب منتشر شده در مجموعه «عاشقانه‌ها جهان» انتشارات سرزمین اهورایی اختصاص دارد. «عشق باران می‌بارد» (عاشقانه‌های ریچارد براتیگان) با ترجمه‌ علیرضا بهنام، «عشق‌ با پاهای‌ چوبین» (عاشقانه‌های گونترگراس) با ترجمه‌ علی‌ عبداللهی، «از من نپرس ‌چرا‌ دوستت ‌دارم» (عاشقانه‌های نزار قبانی) با ترجمه‌ رضا عامری و «فقط ‌تـو را دوست ‌دارم» (عاشقانه‌های‌ اریش‌فرید) با علی‌ عبداللهی عنوان این چهار کتاب هستند که در این مراسم رونمایی می‌شوند.

در این مجموعه کتاب‌های دیگری از غاده‌السمان، آدونیس، لنگستون‌هیوز، فدریکوگارسیا‌لورکا، پابلونرودا، اوکتاویو پاز، سیلویا‌ پلات، لیرکه، پل‌الوار، ولادیمیر ‌مایاکوفسکی‌، ژاک‌پرور، جبران‌خلیل‌جبران، ناظم‌حکمت و گوته در دست بازتولید و یا طی شدن مراحل فنی یا اداری‌اند که به زودی از سوی انتشارات سرزمین اهورایی منتشر خواهند شد.

مراسم رونمایی از چهار کتاب‌ مجموعه «عاشقانه‌های جهان» با حضور مترجمان این کتاب‌ها سه‌شنبه (هشتم اسفند) از ساعت 18 تا 20 در فرهنگسرای رسانه، واقع در خیابان شریعتی، بعد از حسینیه ارشاد، خیابان قبا، میدان قبا برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط