اختتامیه ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی با معرفی و تجلیل از برگزیدگان و شایستگان تقدیر برگزار شد.
خبرنگار ایبنا در ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی تجلیل شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، اختتامیه ششمین دوره تقدیر از مروجان کتابخوانی همزمان شنبه(25 آبان‌ماه) در خانه اندیشمندان علوم‌انسانی برگزار شد.

در بخش گروه‌ها و نهاد‌ها، طرح بامداد کتابخانه‌‌ها، شهلا افتخاری از تهران برگزیده شد و دبستان دخترانه سما، ریحانه تدین از نیشابور، موسسه فرهنگی و هنری همیاران آیندگان مهر ایرانیان، زهرا بشیری از ساری و تور کتاب شاخه شیراز از شیراز تقدیر شدند.

در بخش افراد، نسیم یوسفی از تبریز برگزیده شد و فریده قاسمی از بندر کنگ در استان هرمزگان و اسماء خواجه‌زاده از خورموج در بوشهر به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند. در بخش نشان استمرار نیز اکرم عطاییان از تربت حیدریه تقدیر شد.
در بخش نگاه ویژه مروجان سیار، محمدرضا آمیان از بوشهر برگزیده شد و مهران محمد‌پور از قوچان تقدیر شد.

در بخش نگاه ویژه، مروجان دو زبانه نیز سمیه میهن‌خواه از سیستان و بلوچستان برگزیده شد و صمد رهبریار از گیلان مورد تقدیر قرار گرفت.

در بخش نگاه ویژه توان‌یابان هم نیره سادات عبداللهی مقدم از تهران برگزیده شد.
 
در بخش معلمان مروج، کتاب لیلا صالحی از بوکان برگزیده شد و فاطمه رحمانی از قزوین و  بهار دهقان‌زاده از یزد نیز به‌عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش اصناف و مشاغل نیز مهران بقایی از دزفول برگزیده شد و همچنین  منصور خانی (آژا کتاب)  از تهران مورد تقدیر شد. در بخش کتابفروشان هم شهرام شکوری از تهران برگزیده شد.

در بخش مروجان الکترونیکی و فضای مجازی، مائده اسداللهی از تهران برگزیده شد و مهتاب دمیرچی از تهران مورد تقدیر قرار گرفت. در بخش بین‌المللی هم آمنه فقیری از خاورشهر تهران برگزیده شد.

در بخش پژوهشگران زهرا سکری از اهواز برگزیده و معصومه سعادت از تهران تقدیر شد.

در بخش کتابداران نیز محمد فلاح از دیواندره در کردستان برگزیده و سکینه بهرامی‌نسب از سمنان و زهرا اسدی جمنانی  از ساری تقدیر شدند.

در بخش امامان جماعت مروج کتاب و کتابخوانی نیز، علی‌اکبر روحی گل ختمی از مشهد برگزیده شد و محمد رحیمی از دلیجان در استان مرکزی، ابوالفضل دلمراد زهی از سیستان و بلوچستان، مظفر سالاری از یزد و رجب نعمتی قراء  از قائمشهر در  استان مازندران مورد تقدیر قرار گرفتند.

بیست‌و‌هفتمین دوره هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» تا 30 آبان‌ماه ادامه دارد.
کد مطلب : ۲۸۳۴۲۸
https://www.ibna.ir/vdcewx8wvjh8vei.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1400
پرونده ویژه تحول در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب