کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیر نشر ثالث به ایبنا خبر داد:

​افتتاح کتاب‌فروشی جدید ثالث تا دو ماه دیگر/متکی به تجربه 30 ساله خود هستیم

4 خرداد 1398 ساعت 13:11

علی جعفریه با اعلام خبر افتتاح کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث در غرب تهران تا دو ماه آینده، تجربه، علاقه و دانش در حوزه نشر را از عوامل تداوم فعالیت و توان تاسیس کتاب‌فروشی جدید خواند. ‌


علی جعفریه، مدیرمسئول انتشارات ثالث در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره تاسیس کتاب‌فروشی جدید این نشر در تهران بیان کرد: این کتاب‌‌فروشی در منطقه 22 و غرب تهران در حال تاسیس است و پیش‌بینی می‌‌شود تا دو ماه دیگر افتتاح شود.

وی درباره ویژگی‌های این کتاب‌فروشی افزود: کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث در فضایی به مساحت 800متر به‌علاوه 300متر کافه ایجاد شده است. کافه از فضای کتاب‌فروشی مستقل و کنار کتاب‌فروشی قرار دارد. بخش ویژه کتاب کودک‌و‌نوجوان و همچنین کتاب‌های مرجع از‌جمله تقسیم‌بندی‌های موضوعی این کتاب‌‌فروشی است.    
 
جعفریه ادامه داد: با آغاز به کار کتاب‌فروشی جدید نشر ثالث نزدیک به 30 نفر مشغول به کار خواهند شد.
 
مدیرمسئول انتشارات ثالث درباره تاسیس کتاب‌فروشی در شرایط فعلی بازار نشر گفت: ثالث از 30 سال تجربه فعالیت در بازار نشر خود بهره‌ می‌برد؛ علاوه‌براین ناشر برای ادامه حیات خود نیازمند توجه به فروشگاه است. کتاب‌فروشی را باید مانند دیگر مشاغل دید و با دانش و علاقه به فعالیت ادامه داد.
 
جعفریه درباره پیش‌بینی استقبال از این کتاب‌فروشی با توجه به مسافت آن از مرکز شهر بیان کرد: به نظرم اهل فرهنگ از این کتاب‌فروشی استقبال خواهند کرد. می‌بینیم با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی هنوز سالن‌های سینما، تئاتر و همچنین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور مردم پر‌شور است.


کد مطلب: 276148

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/shortint/276148/افتتاح-کتاب-فروشی-جدید-ثالث-دو-ماه-دیگر-متکی-تجربه-30-ساله-خود-هستیم

ایبنا
  https://www.ibna.ir