کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

انتخاب نوجوانان برگزیده شهر تهران؛

فراخوان جشنواره «نوجوونیم» منتشر شد

4 بهمن 1401 ساعت 13:43

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران فراخوان جشنواره «نوجوونیم» را با هدف انتخاب نوجوانان برگزیده شهر تهران منتشر کرد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به‌مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نظر دارد با هدف شناخت ظرفیت‌های نوجوانان برگزیده و دارای استعدادهای ویژه، جشنواره «نوجوونیم» را برگزار کند.

این جشنواره در محورهای هنری، ادبی، ورزشی، مذهبی، رسانه و فناوری اطلاعات در بخش فردی و توانمندی‌های گروهی برای مشارکت نوجوانان متولد 1383 تا 1389 شهر تهران، در مناطق 22 گانه طراحی شده است. نوجوانان دارای مقام‌های استانی و کشوری و یا نوجوانان دارای توانمندی‌های ویژه در محورهای جشنواره می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

در مرحله ابتدایی، نوجوانان تهرانی می توانند تا 12 بهمن با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 20001837 و دریافت لینک فرم ثبت نام، با تکمیل اطلاعات درخواستی در این جشنواره شرکت کنند. پس از آن با برپایی جلسات کمیته داوری، 110 نوجوان برتر مناطق مشخص و سپس در مرحله ارزیابی های تخصصی تر 22 نوجوان شاخص در حوزه های مذکور انتخاب می شوند.

در مرحله پایانی، 5 نوجوان برگزیده نهایی شهر تهران در آیین اختتامیه جشنواره با دعوت از چهره های محبوب و نامدار همان رسته ها، معرفی و هدایایی دریافت می کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با 1837 تماس بگیرند. همچنین اطلاعات تکمیلی در پرتال جشنواره به نشانی nojavon.farhangsara.ir در دسترس عموم است.


کد مطلب: 331805

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/naghli/331805/فراخوان-جشنواره-نوجوونیم-منتشر

ایبنا
  https://www.ibna.ir