مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای (۳MT) به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری واحدهای جهاد دانشگاهی در ۱۶ استان کشور برگزار می‌شود.
هفتمین دوره مسابقات ملی پایان‌نامه سه دقیقه‌ای در ۱۶ استان برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در این دوره ۲۲ واحد سازمانی جهاد دانشگاهی در ۱۶ استان کشور شامل آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، اصفهان، یزد، همدان، فارس، گیلان، مرکزی اجرای مرحله مقدماتی مسابقات را به عهده دارند.
 
براساس این فراخوان، دانش‌آموختگانی که از ابتدای مهر ماه ۹۷ تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۱ از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان‌نامه خود را تا پیش از پایان مهلت ثبت‌نام در واحد مجری مرحله مقدماتی به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.
 
در این دوره فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و همچنین پژوهشگران دوره‌های پسادکتری می‌توانند در مسابقات شرکت کنند، ضمن اینکه پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی پذیرفته نخواهد شد.
 
 یادآور می‌شود این مسابقات با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی و بیانی و ایده‌پردازی در دانشجویان، تقویت ارتباط دانشگاه و بخش‌های سرمایه‌گذار و کاربردی کردن پژوهش‌های دانشگاهی اجرا می‌شود.
 
گفتنی است پس از اجرای مرحله مقدماتی این مسابقات در استان‌ها و واحدهای مجری، نفرات برگزیده به مرحله نیمه‌نهایی راه‌خواهند یافت. مرحله نیمه‌نهایی و فینال مسابقات نیز به صورت متمرکز در یکی از استان‌های کشور برگزار خواهد شد.
 
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مسابقات می‌توانند از تاریخ ۱۲ آذرماه به دفاتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی در واحدهای مجری مراجعه کنند، همچنین دبیرخانه این مسابقات مستقر در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۹۵۲۷۲۷ پاسخگوی مخاطبان خواهد بود.
کد مطلب : ۳۲۹۴۴۶
https://www.ibna.ir/vdcfj1dmvw6d0ja.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال