دپارتمان زنان دانشگاه بین المللی اهل بیت(ع) به منظور شناخت بهتر زنان و درک احساسات در روابط و تعاملات، نشست علمی «زن به منزله مربی تمام عیار فرد و جامعه، چرا و چگونه؟» را برگزار می‌کند.
دومین جلسه از سلسله نشست علمی روانشناسی زن برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، دپارتمان زنان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام به منظور شناخت بهتر زنان و درک احساسات در روابط و تعاملات، نشست علمی «زن به منزله مربی تمام عیار فرد و جامعه، چرا و چگونه؟» را برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش، همه انسان‌ها اعم از زن و مرد دارای راز و رمزهای شخصیتی هستند که اگر قادر به شناخت آن‌ها باشیم به شکل بهتری می‌توانیم با آن‌ها تعامل برقرار کنیم. شخصیت زنان دارای پیچیدگی‌های منحصر به فردی است. درک و شناخت جنبه‌های روانشناسی شخصیت زنان باعث ایجاد رابطه بهتر بین زن و مرد می‌شود.

در این راستا دپارتمان زنان دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت علیهم السلام درصدد است ضمن برگزاری سلسله نشست‌های علمی روانشناسی زن، نقش زن را به جامعه معرفی کند. لازم به ذکر است که این نشست با حضور رضا پورحسین در تاریخ شنبه ۵ آذر ماه ۱۴۰۱ در ساعت ۱۷ الی ۱۸ برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به آدرس https://meet.abu.ac.ir/b/mey-zzr-c16-zhk مراجعه کرده و همچنین به شرکت‌کنندگان این دوره، گواهی حضور اعطا می‌شود.
کد مطلب : ۳۲۹۳۰۲
https://www.ibna.ir/vdcgzy9wxak9xw4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401