کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در دانشگاه تهران برگزار می‌شود؛

کرسی آزاداندیشی روانشناسی غربی و اسلامی

10 مرداد 1401 ساعت 8:35

هشتمین کرسی آزاداندیشی با موضوع «فعالیت ناهماهنگ حوزه‌های روانشناسی و مشاوره غربی و اسلامی؛ علل و موانع رفع» برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، هشتمین کرسی آزاداندیشی با موضوع «فعالیت ناهماهنگ حوزه‌های روانشناسی و مشاوره غربی و اسلامی: علل و موانع رفع» روز دوشنبه ۱۰ مرداد ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در تالار امیرکبیر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در این نشست محمدحسن آسایش عضو هیئت‌علمی دانشگاه، یاسر مدنی عضو هیئت‌علمی دانشگاه و حجت‌الاسلام حمید رفیعی هنر عضو هیئت‌علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی حضور دارند. محورهای این نشست، تشریح روانشناسی غربی و روانشناسی اسلامی، علل اصلی فعالیت ناهماهنگ حوزه‌های نام‌برده و موانع رفع ناهماهنگی است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جلسه می‌توانند از طریق اتاق مجازی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به نشانی http://vroom.ut.ac.ir/cul و شبکه اینترنتی دانشگاه تهران به نشانی https://tv.ut.ac.ir/live اقدام کنند.

اعضای هیئت‌علمی جهت بهره‌مندی از امتیاز ماده ۱ آیین‌نامه ارتقا، مشخصات و نام دانشکده خود را تا قبل از برگزاری کرسی به پست الکترونیکی معاونت فرهنگی و اجتماعی به نشانی Cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.
 


کد مطلب: 324624

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/naghli/324624/کرسی-آزاداندیشی-روانشناسی-غربی-اسلامی

ایبنا
  https://www.ibna.ir