گروه داوری جایزه‌ ادبی «گوزن زرد» روز پنج‌شنبه ۲۸ آبان ماه، برای کتاب‌گردی به فروشگاه شهرکتاب هفت‌چنار تهران و فروشگاه کتاب افق کودک بندرعباس می‌روند.
کتاب‌گردی با گوزن زرد در تهران و بندرعباس
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در پی فراخوان احمد مسجد جامعی برای رفتن به کتاب‌فروشی‌ها، گروه داوری جایزه‌ ادبی «گوزن زرد» روز پنج‌شنبه ۲۸ آبان ماه به فروشگاه شهرکتاب هفت‌چنار می‌روند. در بندرعباس نیز گروه داوری جایزه‌ ادبی گوزن زرد به فروشگاه کتاب افق کودک می‌روند.
 
در این کتاب‌گردی، مراسم قصه‌گویی با حضور یکی از نویسندگان کودک و آشنایی با گونه‌ در معرض خطر انقراضِ گوزن زرد ایرانی نیز برگزار می‌شود.
 
«گوزن زرد» اولین جایزه‌ ادبی در حوزه‌ ادبیات ایران است که در نتیجه‌ آن یک برنامه‌ کتاب‌خوانی گروهی و خانوادگی شکل گرفته است و خانواده و کودک به‌طور مستقیم درگیر ارزیابی کتاب و معرفی بهترین اثر شده‌اند. برگزارکنندگان‌ این جایزه امیدوارند «گوزن زرد» بهانه‌ای برای توسعه و ترویج کتاب‌خوانی، صلح و دوستی در میان خانواده‌های ایرانی باشد.
 
علاقه‌مندان در تهران می‌توانند از ساعت پنج بعدازظهر به فروشگاه شهرکتاب هفت‌چنار واقع در بزرگ‌راه نواب، میدان بریانک، روبه‌روی پارک هفت‌چنار و در بندرعباس از ساعت پنج بعدازظهر به فروشگاه کتاب افق کودک واقع در ابتدای پارک ساحلی ولایت، پارک ترافیک مراجعه کنند.
 
 
 
کد مطلب : ۲۳۰۰۰۷
https://www.ibna.ir/vdcjyye8auqetyz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما