چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
رونمایی از تمبر یادبود ربع قرن برگزاری جشنواره قصه‌گویی ایران

دبیر بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون از رونمایی تمبر یادبود ربع قرن برگزاری جشنواره قصه‌گویی در آیین پایانی این جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سیده‌عالیه قوامی، دبیر بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در یزد عنوان کرد: در آیین پایانی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی که پنج‌شنبه (۳۰ آذرماه) برگزار می‌شود از تمبر یادبود جشنواره رونمایی خواهد شد.

وی، افزود: با توجه به اینکه جشنواره امسال، با کارنامه درخشان بیست‌وپنجمین سال فعالیت خود را سپری می‌کند و به ربع‌قرن تجربه رسیده است کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تصمیم گرفته است تا تمبر بیست‌وپنجمین جشنواره را در آیین پایانی رونمایی کند.

دبیر بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم با اداره پست صورت گرفته است و طرح آن شامل پوستر جشنواره بیست‌وپنجمین جشنواره و تلفیقی از عنوان یزد پایتخت قصه ایران خواهد بود.

قوامی، افزود: این تمبر ارزشمند با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار یزد، حامد علامتی، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در آیین پایانی رونمایی می‌شود و این تمبر به تمام شرکت‌کنندگان در مرحله پایانی جشنواره قصه‌گویی هدیه داده خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط