یکشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
کتاب «جعبه خیال» از سوی کانون منتشر شد

کتاب داستان «جعبه خیال» به نویسندگی فرزانه رحمانی و تصویرگری سعیده احمدی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این کتاب که داستان خیال‌پردازی کودکان را روایت می‌کند برای گروه سنی نوخوان (بالای ۷ سال) مناسب است.

کتاب «جعبه خیال» ماجرای خیال‌بافتن برادری برای خواهر کوچکش وسط اسباب‌کشی است وقتی کسی حواسش به کوچک‌ترین عضو خانواده نیست. همدلی، خیال‌پردازی و حمایت بی‌قیدوشرط جان‌مایۀ این داستان است؛ محتوایی که نمایانگر اهمیت «بازی» در دنیای کودکان است.

فرزانه رحمانی، این کتاب را به «مهرگان» موفرفری قشنگ تقدیم کرده است.
در پشت جلد این کتاب آمده است: «من و موفرفری سوار موشک می‌شویم. با شمارش من موشک از زمین بلند می‌شود: «ده، نه، هشت،...» ستاره‌های دنباله‌دار، شهاب‌سنگ‌ها و ماهواره‌ها از کنارمان می‌گذرند. دور زحل می‌چرخیم و می‌خندیم.»

کتاب «جعبه خیال» در ۲۸ صفحه، شمارگان دو هزار و ۵۰۰ نسخه و به بهای ۴۰ هزار تومان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی Digikanoon.ir تهیه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها