دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
محفل «قندشکن» با موضوع «امنیت» برگزار می‌شود

سی و نهمین محفل طنز «قندشکن» یزد با موضوع «نعمت امنیت» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در یزد،  شاعران و طنزپردازان یزدی در سی و نهمین محفل طنز «قندشکن» از «نعمت امنیت» (امنیت اجتماعی و امنیت اخلاقی) می‌گویند و آثاری را در این زمینه ارائه می‌کنند.

در این محفل همچنین از طنزپردازان و شاعران شرکت کننده در نخستین جشنواره طنز «دادخند» تجلیل خواهد شد.

این محفل ادبی سه‌شنبه 10 آبان، ساعت 19 در حوزه هنری استان یزد واقع در چهار راه فاطمیه، ابتدای خیابان آیت‌الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود و ورود برای عموم رایگان است. 

نویسندگان، شاعران، طنزپردازان و علاقه‌مندان می‌توانند آثار طنز خود را در انواع شعر، نثر، داستان و استندآپ جهت خواندن و اجرا در این محافل از طریق رایانامه qandshekan@gmail.com یا شماره 09132597012 ارسال كنند.

محفل طنز «قندشکن» از دهه فجر 1395 با هدف ترویج طنز عفیف و سالم، حفظ و انتشار اصطلاحات بومی و محلی، آشنایی خانواده‌ها و فرزندان با شیوه شوخی صحیح و سالم، پرورش خلاقیت‌های ادبی، حمایت از استعدادهای بومی برای تولید طنز فاخر، ایجاد فضای شاد، بانشاط و امیدبخش در جامعه و همچنین تقویت و ارتقاء دانش طنزپردازان جوان و خلاق در حوزه هنری یزد آغاز به کار کرده و امروز یکی از محافل فعال و اثرگذار در حوزه طنز کشور به شمار می‌آید. 

آثار منتخب محافل در صفحه Qandshekan قابل مشاهده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط