دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
ناشران بخش فیزیکی نمایشگاه در بخش  مجازی هم حضور دارند

براساس اعلام ستاد برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ناشران شرکت‌کننده در بخش فیزیکی در بخش مجازی نیز حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از ستاد برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به منظور تحقق عدالت فرهنگی، دسترسی همه مردم کشور به کتاب و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، ناشرانی که در بخش فیزیکی «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» به صورت حضور مستقل یا ثبت‌نام موقت اقدام کرده‌اند در نمایشگاه مجازی کتاب نیز شرکت داده خواهند شد. ثبت‌نام این دسته از ناشران در شکل مجازی به صورت پیش‌فرض انجام خواهد شد.
 
همچنین ناشرانی که در نمایشگاه فیزیکی، نمایندگی اعطا کرده‌اند باید در شکل مجازی به صورت جداگانه ثبت‌نام کنند.
 
طبق این اطلاعیه، ناشرانی که تمایل به شرکت در این دوره از نمایشگاه به صورت فیزیکی ندارند می‌توانند صرفا در شکل مجازی شرکت کنند.
 
«سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی(ره) و به‌صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.
 
ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از امروز پانزدهم فروردین آغاز شده و تا هجدهم فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها