سه‌شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳
تخصیص کاغذ به 122 ناشر تصویب شد

با تشکیل نخستین جلسه کمیته تخصیص کاغذ معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، درخواست 122 ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، با انتصاب اعضای کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر كاغذ از سوی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه این کمیته شب گذشته (هشتم آذرماه 1400) در محل خانه کتاب و ادبیات ایران تشکیل شد و درخواست 122 ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید. مراحل توزیع موارد مصوب نیز با فوریت در هفته جاری انجام خواهد شد.
 
این کمیته برای رسیدگی به درخواست سایر ناشران نیز به‌صورت منظم و با فاصله‌های کوتاه تشکیل جلسه خواهد داد و درخواست‌ها را بر اساس معیارهای تعیین‌شده بررسی کرده و فرآیند تخصیص را انجام می‌دهد.
 
در ابلاغ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهتمام بر توزیع عادلانه كاغذ به ناشران فعال و نظارت دقیق بر مصرف کاغذهای تخصیص‌داده‌شده از اهم وظایف و ماموریت‌های این کمیته برشمرده شده است.
 
لازم به ذکر است؛ ناشران متقاضی باید درخواست‌های خود را صرفا در سامانه توزیع کاغذ و زینک کتاب به نشانی www.paperds.ir ثبت کرده و از همان طریق پیگیری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها