چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۰
زمين‌هاي شهرك چاپ و نشر قم با 20 درصد تخفيف واگذار شد

رييس اتحاديه صنعت چاپ استان قم از آغاز واگذاري زمين‌هاي شهرك چاپ و نشر قم همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: با موافقت حجت‌الاسلام موسي‌پور زمين‌هاي اين شهرك با 20 درصد تخفيف و بازپرداخت 60 ماهه به چاپخانه‌دارها واگذار مي‌شوند.-

جهانگير رضايي به خبرنگار خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) گفت: پيش از اين هر متر زمين در شهرك چاپ و نشر قم 60 هزار تومان فروخته مي‌شد كه اين قيمت اكنون به 48 هزار تومان كاهش يافته است.

وي ادامه داد: همچنين چاپخانه‌داران به جاي پرداخت اقساط زمين‌ها در 42 ماه مي‌توانند طي 5 سال اقساط خود را پس بدهند.

وي افزود: استاندار استان قم پس از ديدار با جمعي از چاپخانه‌داران و شنيدن مشكلات و درد دل‌هاي آنان با چاپخانه‌داران مساعدت و همكاري كرد.

رضايي با بيان اين‌كه 75 درصد چاپخانه‌داران استان قم مستأجرند و يا در محل‌هاي غيراستاندارد مشغول فعاليت‌اند، اظهار كرد: اين شهرك مي‌تواند نيازهاي چاپي استان قم را در فضاي حرفه‌اي و استاندارد تأمين كنند.

وي تصريح كرد: همچنين مقرر شده است چاپخانه‌داراني كه در مدت يك سال ساخت و ساز مجتمع چاپي خود را به پايان برسانند از 40 درصد تخفيف ويژه برخوردار شوند.

به گفته رضايي، با اين 40 درصد به علاوه 20 درصد تخفيف اوليه قيمت هر متر زمين 24 هزار تومان ارايه خواهد شد.

وي تصريح كرد: اين تخفيف فقط شامل اعضاي اتحاديه صنعت و چاپ استان قم مي‌شود كه پروانه كسب خود را از اين استان دريافت كرده باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها