برگزیدگان بخش‌های مختلف بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به میزبانی استان یزد معرفی شدند.
برگزیدگان بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی معرفی شدند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در یزد، برگزیدگان بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به میزبانی شهر جهانی یزد اعلام شد که اسامی آن‌ها به شرح زیر است:
 
در بخش جستار‌نویسی نفر سوم آسیه رحمتی از استان خوزستان با اثر راز‌های قصه‌گویی، نفر دوم؛ پروانه کیانیان از استان تهران و نفر اول؛ فاطمه احمد‌زاده از استان یزد با اثر « جوی عسل» بودند.
 
برگزیدگان علمی بخش پایان‌نامه نیز معرفی شدند که مقام سوم به راضیه خدایی از استان لرستان، مقام دوم نیز به زهرا برجی از استان قزوین و مقام اول به آفرین پنهانی از استان لرستان رسید.
 
در بخش کتاب نیز مقام دوم به مهدی‌آرایی از استان یزد با کتاب « چلچراغ قصه‌گویی»، مقام اول به زهرا پردل از سیستان و بلوچستان با عنوان « پیکر گردانی» رسید.
 
بخش مقاله نیز نفرات برتر خود را شناخت که مقام سوم، زهرا جهانی و شیوا ابراهیمی از استان خراسان رضوی، مقام دوم، سارا نادری و لایق رحمانی از استان کرمانشاه و مقام اول نیز مینا فراهانی و مریم غیاث آبادی از استان مرکزی بودند.
 
در بخش پادکست نیز شیرین اسدی، طناز همت، سید عباس علی محسنی، مریم خلجی، مصطفی حدادی، آریانا طاهر خوانی، محمد‌امین طا‌ها خوانی، نیما پارسا، سمیه بافقی، مائده حمیدی، مریم دهستانی، محمد سپه بنه، مطهره سادات رکن الدینی، ترنم غوغایی، زهرا یکه بلوا، اسرا قمی، زهی مختارپور به عنوان برگزیدگان انتخاب شدند.
 
بخش نوجوانان ملی نیز فاطمه محمدی از استان قزوین، آرزو نیک زاد از استان اصفهان و زهرا جمشیدی از استان کرمانشاه به عنوان نفرات برگزیده و ترنم رازقی نیز از استان قم به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند.
 
در بخش آیینی سنتی نوجوان نیز ایمان قاسمی از استان اصفهان، درسا نیکویی از استان خراسان رضوی و محمد مهدی مرادی از استان مازندران به عنوان نفرات برگزیده و سبحان نصیری از استان سیستان و بلوچستان نیز به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند.
 
همچنین در بخش آیینی بزرگسالان نیز سید مهرداد کاووسی حسینی از استان همدان رتبه اول، پویا بازرگان از استان کرمانشاه رتبه دوم و فاطمه زارعی از استان گیلان و آتنا بیات از استان مرکزی به عنوان نفرات سوم مشترک انتخاب شدند و حسین غلامی از استان مازندران نیز به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شد.
 
در بخش ملی بزرگسال نیز مهدیه کشوری مقدماز یزد رتبه اول، معصومه شهریاری از استان گلستان رتبه دوم، علیرضا روشن ضمیر از خوزستان رتبه سوم و عصمت نصیرزاده از خراسان رضوی نیز به عنوان اثر شایسته تقدیر انتخاب شدند.
 
در بخش بین الملل نیز مائوریسیو پاتینو از کشور کلمبیا رتبه اول، سوسن حیاتی از کشور ایران و استان بوشهر، شادی پکزاد از کشور ایران و آذربایجان غربی به عنوان رتبه های اول تا سوم انتخاب شدند و نور اظهر اسحاق نیز از کشور مالزی به عنوان اثر شایسته تقدیر انتخاب شد.
در بخش پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها نیز علی اصغر اسپرهم از استان فارس و اشرف ابراهیمی از استان یزد به عنونا قصه گویان برتر انتخاب انتخاب شدند.
کد مطلب : ۳۳۱۶۳۳
https://www.ibna.ir/vdcgwq9wwak9w34.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال