مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برپایی دو نمایشگاه مجازی با عناوین نمایشگاه «تصویرگری کتاب کردستان» و «کتاب به وقت کارتون و کاریکاتور» همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در این استان خبر داد.
دو نمایشگاه مجازی تصویرگری کتاب در استان کردستان برپا می‌شود
عبیدالله رستمی با تشریح برنامه‌های هفته کتاب 99 به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کردستان اظهار کرد: بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور از تاریخ ٢٤ تا ٣٠ آبان در استان کردستان با ویژه برنامه‌های ترویجی کتاب و کتابخوانی آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه در این دوره از هفته کتاب، با توجه به شرایط حاصل از ویروس کرونا، کلیه برنامه‌ها با بهره مندی از شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی اجرا می‌شود، افزود: برپایی دو نمایشگاه مجازی تصویرگری کتاب کردستان و کتاب به وقت کارتون و کاریکاتور در کنار تجلیل از فعالان حوزه کتاب از برنامه‌های محوری این هفته است.

 رستمی با اشاره به شعار امسال تحت عنوان «دانایی؛ مانایی» گفت: طرح پاییزه فروش کتاب با تخفیف ٢٠درصد از سوی 46 کتابفروشی سطح استان نیز در این هفته اجرا می‌شود و دوستداران کتاب در استان می‌تواند با ارایه کد ملی تا سقف ٢میلیون ریال در این طرح کتاب مورد علاقه خود را تهیه کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با ضروری خواندن افزایش سرانه مطالعه کتاب در استان افزود: در این هفته شبکه‌های اجتماعی میزبان فعالان کتاب در قالب گفتگوهای زنده اینترنتی خواهند بود.

وی همچنین از اهدای کتاب در سطح استان از جمله باشگاه موفق کتابخوانی و کانون‌های ترویج فرهنگ کتاب در این هفته نام برد.
گزارشگر
شنو نوری
کد مطلب : ۲۹۸۲۵۱
https://www.ibna.ir/vdcenv8wzjh8owi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401