کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای پایانی تابستان گرم ۱۴۰۱ و در حالی که بچه‌ها ماه‌های پرنشاط و پر جنب‌وجوشی را پشت سرگذاشته بودند، ناگهان با خبر درگذشت ناگهانی یکی از مربیانش دچار بهت و ناباوری شد.
وداعی تلخ با صغری ملکی مربی ادبی کانون تهران
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، صغری ملکی مربی ادبی مراکز کانون که نزدیک به ۱۴ سال سابقه فعالیت پربار و موثر را در کارنامه‌اش ثبت کرده بود، چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ در حین یک جراحی پزشکی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد و و به دیدار حق شتافت.

تلاش‌های ارزشمند این  شاعر و مربی ادبی کانون برای شناسایی و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان نوقلم ستودنی است و در این سال‌ها نتیجه این تلاش پربار و همراهی گام به گام با بچه‌ها، تربیت نویسندگان و شاعرانی بوده است که اکنون رشد و پیشرفت خود را در این عرصه مدیون مربیانی چون صغری ملکی هستند.

این شاعر و مربی کانون متولد ۲۶ بهمن ۱۳۶۰ و دانش‌آموخته رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی، به تازگی در مقطع  کارشناسی ارشد پذیرفته شده بود. از او که ناباورانه و برای همیشه همکاران و اعضای مراکز کانون را در حسرت دیدار دوباره‌ی خود گذاشت، یک پسر ۷ ساله به یادگار مانده است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مصیبت درگذشت این بانوی سفرکرده را به بازماندگان ارجمند و همکاران و اعضای عزیز مراکز کانون تسلیت گفته و برای روح شریف آن مربی کانون آرزوی شادی ابدی و رحمت بی‌پایان الهی کرده است.
کد مطلب : ۳۲۶۴۹۰
https://www.ibna.ir/vdcb90bfgrhb5ap.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خاکریز کتاب