طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت؛

قربان ولیئی دبیر علمی شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر شد

محمدمهدی اسماعیلی طی حکمی، قربان ولیئی را به‌عنوان دبیر علمی شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب کرد.
قربان ولیئی دبیر علمی شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به‌ نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی قربان ولیئی، شاعر و مدرس دانشگاه را به‌عنوان دبیر علمی شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «شعر فجر» منصوب کرد.

 
در متن این حکم آمده است:
«نظر به مراتب ذی‌قیمت ادبی و تجربه گران‌سنگ جناب‌عالی در عرصه آموزش و پرورش زبان و ادبیات فارسی و به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، به‌موجب این حکم به‌عنوان «دبیر علمی شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر» منصوب می‌شوید.

​​امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از هم‌اندیشی و همکاری استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران در اجرای وظایفی که در آیین‌نامه جشنواره آمده است، موفق و مؤید باشید.»
 
قربان ولیئی، شاعر و دانش‌آموخته رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع دکتری از دانشگاه تربیت مدرس تهران است و درحال‌حاضر مدیریت گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه زنجان را برعهده دارد.
 
از او که سابقه دریافت جایزه کتاب سال و کتاب فصل را نیز در کارنامه خود دارد آثاری چون «موسیقی نواحی جان»، «ترنم داوودی سکوت»، «با دو چشم دچار یکتایی»، «زیارت‌نامه روح» و «جوان شدن جاودانگی» منتشر شده است.
کد مطلب : ۳۱۴۷۶۴
https://www.ibna.ir/vdcce0q102bqsm8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما