?> ?> ایبنا - نشر نزدیک‌تر با 60 کتاب تازه در نمایشگاه کتاب تهران - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نشر نزدیک‌تر با 60 کتاب تازه در نمایشگاه کتاب تهران

5 اسفند 1397 ساعت 14:32

امیرعلی سلیمانی، مدیرمسئول نشر نزدیک‌تر اعلام کرد: نشر نزدیک‌تر با 60 کتاب تازه در حوزه ادبیات در نمایشگاه کتاب تهران شرکت خواهد کرد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ امیرعلی سلیمانی، مدیرمسئول نشر نزدیک‌تر با اشاره به فعالیت‌های این نشر یادآور شد: نشر نزدیک‌تر که در سال 1396 راه‌اندازی شده تا امروز بیش از 120 عنوان کتاب را در حوزه شعر منتشر کرده است و از سال 1398 نیز فعالیت تخصصی خود را در حوزه داستان آغاز خواهد کرد، خوشبختانه با بهره‌گیری از نظرات تخصصی شورای کارشناسی نشر تا امروز مجموعه‌های ارزشمندی در حوزه شعر جوان منتشر کرده‌ایم که گواه این ادعا نیز کسب جوایز ادبی توسط این کتاب‌ها و تجدید چاپ برخی از این آثار است.

وی ادامه داد: مجموعه‌های «بد بیاری» از محمد حسین ملکیان، «میراث» از سعید صاحب علم، «آشفتگی» از حسین دهلوی، «ضم» از سیدعلی شکرالهی، «تحریر» از محمد صارمی شهاب، «ناگهانی‌ترین خراسانی» از علیرضا راه چمنی از جمله آثاری هستند که در سال 96 منتشر شده و با استقبال مخاطبان تجدید چاپ شده‌اند.

امیرعلی سلیمانی در خصوص کتاب‌های تازه این نشر برای نمایشگاه کتاب گفت: مجموعه‌های «رهابند» از حمید چشم‌آور، «سپینود» از مجید افشاری، «ساده» از سید تقی سیدی، «چهره‌ی اصلی» از محسن انشایی، «فاتحه» از امیر تیموری، «مونث» از ساجده جبارپور، «لاعلاج» از هانی ملک‌زاده، «طامات» از نیما درویش، «چهل سالگی کلمات» از سعید جلیلی هنرمند، «تنش» از مهرداد عرفانی، «این حجم نا امید» از محمد وطن خواه، «آواره خوان» از حسین نادری، «دچار» از سید علی رکن‌الدین و گزیده غزلیات بابافعانی شیرازی به کوشش سجاد رشیدی‌پور و حسین دهلوی بخشی از کتب تازه نشر نزدیک‌تر در حوزه شعر برای نمایشگاه کتاب 98 تهران است.

وی افزود: همچنین با برخی از مولفان دیگر نیز مذاکراتی را انجام داده‌ایم که در صورت توافق برای همکاری آثار دیگری نیز از پنجره نشر نزدیک‌تر در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد.

این شاعر در پایان خاطر نشان کرد: نمایشگاه کتاب سال 97 اولین سال حضور نشر نزدیک‌تر در نمایشگاه بود که با استقبال بالای مخاطبان مواجه شدیم و این اتفاق حساسیت و دقت نظر شورای کارشناسی را برای انتخاب کتاب‌های تازه بیشتر کرد.


کد مطلب: 272351

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/naghli/272351/نشر-نزدیک-تر-60-کتاب-تازه-نمایشگاه-تهران

ایبنا
  https://www.ibna.ir