یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
«خانه‌ای میان کاج‌ها» منتشر شد

رمان «خانه‌ای میان کاج‌ها» اثر آنا ریس و ترجمه‌ سارا روستا منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این رمان یکی از کتاب‌های منتخب نشر پنگوئن در سال ۲۰۲۳ بوده و توجه‌های بسیاری را در سطح جهانی به خود جلب کرده است. آنا ریس در این اثر با زبانی متفاوت و صور خیالی عجیب به بازگو کردن این داستان پرداخته که از همان فصل اول خواننده را مجذوب کرده و تا آخر کتاب با خود همراه می‌کند.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این رمان گره‌های داستانی فراوانی است که مخاطب را تا صفحات آخر کتاب مشتاق فهمیدن دلیل اتفاقات نگه می‌دارد.

«خانه‌ای میان کاج‌ها» با خاطرات مبهم زنی به نام مایا که مدت‌ها پیش شاهد مرگ ناگهانی و مرموز دوستش، اوبری بوده شروع می‌شود. او از آن زمان زندگی خود را در تلاش برای فراموش کردن این فاجعه سپری کرده اما ناگهان پس از هفت سال با دیدن یک ویدئو در فضای مجازی که مرگ دختری را به تصویر می‌کشد تصمیم می‌گیرد تا به دنبال کشف حقیقت مرگ اوبری رفته و پاسخ سوال‌های ذهنی‌اش را پیدا کند.

مایا به زادگاه خود برمی‌گردد تا بتواند سرنخ‌ها را در کنار هم گذاشته و تکه‌هایی از گذشته را حفاری کند. او برای نجات خود باید راز داستانی که پدرش قبل از تولد او نوشته را بفهمد، اما زمان در حال سپری شدن است و در نهایت، همه راه‌ها به کلبه‌ای در میان جنگلی پر از کاج منتهی می‌شود. چیزی که او در اعماق جنگل کشف می‌کند، باورنکردنی‌ست.

نشر شالگردن اخیراً رمان «خانه‌ای میان کاج‌ها» را در ۲۸۴ صفحه و با قیمت ۲۸۰ هزار تومان راهی بازار کرده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها