شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
آغاز ثبت‌نام ناشران خارجی برای حضور در نمایشگاه کتاب ۱۴۰۳

ناشران خارجی متقاضی حضور درسی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه ketab.ir یا register-int.tibf.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ثبت‌نام از ناشران خارجی برای حضور در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از شنبه (۱۲ اسفندماه) آغاز شد و تا ۳۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

ناشران خارجی متقاضی و نمایندگان آن‌ها برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه ketab.ir یا register-int.tibf.ir آیین‌نامه مربوطه که در این دوره با توجه به اقتضائات موجود از نظر کیفی به‌روزرسانی شده است را مشاهده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در این دوره فرایند انجام کار از زمان ثبت‌نام ناشران و معرفی و ارائه کتاب در غرفه‌ها برای عوامل اجرایی و ناشران تسهیل شده است. آیین‌نامه حضور ناشران خارجی در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران چند زیربخش دارد و شامل ارزیابی کتاب‌ها، آیین‌نامه گمرک، ویزا و گذرنامه‌ها و قوانین سالن‌ها است.

به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها