سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
دورهمی نوجوانان کتابخوان تهران در فرهنگسراها برگزار می‌شود

دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با عنوان «چالش ۰۲» با هدف معرفی بهترین کتاب خوانده شده در سال ۱۴۰۲ در فرهنگسراهای شهر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با عنوان «چالش ۰۲» با هدف معرفی بهترین کتاب خوانده شده در سال ۱۴۰۲ از ۱۰ تا ۲۰ اسفند ماه در فرهنگسراهای شهر تهران برگزار می‌شود.

در این چالش، هر یک از اعضای شرکت‌کننده، از میان کتاب‌هایی که در سال ۱۴۰۲ مطالعه کرده‌اند یک کتاب را با ذکر دلایل به‌عنوان کتاب برگزیده خود، به سایر شرکت‌کنندگان معرفی می‌کنند و در پایان نشست با بررسی کتاب‌های منتخب همه اعضا، یکی از کتاب‌ها به انتخاب همه نوجوانان شرکت‌کننده در چالش، به‌عنوان کتاب برگزیده در سال ۱۴۰۲ انتخاب می‌شود و در تابلوی اعلانات فرهنگسراها نصب می‌شود.

در برنامه مورد اشاره که با طراحی، ایده‌پردازی و اجرای اعضای باشگاه کتابخوانی فرهنگسراها برگزار می‌شود، نوجوانان ضمن بررسی کتاب‌هایی که در طول یک‌سال مطالعه کرده‌اند، تجربه‌ها و استراتژی‌های خود را برای مطالعه بیشتر و بهتر، با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

مهمانان این برنامه، اعضای باشگاه صدتایی‌ها و اعضای فعال کتابخانه‌ها و نوجوانان مناطق هستند که با حضور مدیران کتابخانه‌ها و نویسندگان، به بررسی کتاب‌ها و انتخاب کتاب برتر سال ۱۴۰۲ می‌پردازند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها