دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱
مدیران کل کانون پرورش فکری استان‌های گلستان و کرمان منصوب شدند

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکم‌های جداگانه‌ای مدیران‌کل کانون دو استان گلستان و کرمان را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، حامد علامتی بر اساس این حکم‌ها مدیرکلی کانون استان‌های گلستان و کرمان را به‌ترتیب به الهه غیناقی و اکبر خدادادی واگذار کرده است.

در این حکم‌ها مأموریت اصلی و محوری این مدیران تلاش برای رشد و پرورش ایمانی و فکری کودکان و نوجوانان عنوان و از آنها خواسته شده است با عنایت به ظرفیت‌های فراوان آن استان‌ها و با پیگیری، زمینه‌های لازم برای تقویت و ارتباط تنگاتنگ و همکاری با مدارس، موسسه‌های همسو و تشکل‌های فعال در حوزه کودکان و نوجوانان را با تلاشی مضاعف و شبانه‌روزی فراهم کنند.

برنامه‌ریزی‌های مبتکرانه و جذاب و رصد مستمر وضعیت کودکان و نوجوانان آن استان و کشف دائمی نیازهای لحظه‌ای و فهم دقیق از کمبودهای این حوزه از دیگر نکته‌هایی است که در این حکم، بر توجه به آن تاکید شده است.

مدیرعامل کانون همچنین از این مدیران جدید خواسته است تا از تجربه‌های نیروهای پرتوان و باتجربه و مربیان علاقه‌مند و نیروهای جوان و انقلابی و مومن و بااستعداد و علاقه‌مند و عاشق‌کار برای نوجوانان و کودکان استفاده کنند.

علامتی در ادامه یادآور شده است که مراقبت از فضای فرهنگی کانون و دوری از ورود به جناح‌بندی‌های باندی و خطی و سیاسی همواره باید مد نظر مدیران قرار بگیرد در عین حال همت خود را باید صرف استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تبلیغی و رسانه‌ای برای حضور در همه مناطق و خدمت‌رسانی به نوجوانان و کودکان کل استان کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرده است مدیران کل منصوب‌شده با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام‌معظم رهبری «مدظله العالی»، به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب و سیاست‌های رییس جمهوری محترم، رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاک‌دستی و فسادستیزی» و «قانون‌مداری‌» دولت مردمی و مجاهدت و همراهی همکاران ستادی و استانی و هماهنگی با استانداران و سایر مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط، در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی قدم‌های موثری بردارند.

بر اساس این گزارش الهه غیناقی پیش از این مدیرکلی دفتر امور زنان و خانواده استانداری استان گلستان و رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان گلستان را در کارنامه خود ثبت کرده است.

اکبر خدادادی نیز پیش از این معاون هنری شهرداری رفسنجان، مسئول نمایندگی آموزش و پرورش شهر سرچشمه، مدیر کانون هنر، مسئول مجتمع فرهنگی و هنری افصح هجری، سردبیر هفته‌نامه مهرآور و مجله ادبی تخصصی طنز «کورسو»، مشاور فرهنگی شهردار رفسنجان، یک دهه مدیریت مدارس شهرستان رفسنجان را در کارنامه خود دارد.

الهه غیناقی و اکبر خدادادی از مرداد ۱۴۰۲ تاکنون سرپرستی کانون استان‌های گلستان و کرمان را برعهده داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط