دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
آیین گرامیداشت روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار در فارس برگزار می‌شود

فارس- آیین گرامیداشت روز کتاب کتابخوانی و کتابدار سال ۱۴۰۲ همراه با تقدیر از کتابداران و فعالان برتر استان فارس در شیراز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در شیراز، به مناسبت سی و یکمین دوره هفته کتاب جهموری اسلامی ایران، آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان فارس و تقدیر از کتابداران و مروجان کتابخوانی برتر، روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ در شیراز برگزار می شود.

در این آیین که با حضور محمدرضا هراتی، معاون توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی نهاد؛ محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس جمعی از فرمانداران، شهرداران، مسئولان استانی، کتابداران و خیرین و فعالان حوزه کتاب و کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار می‌شود، از برگزیدگان فعال در حوزه کتابخانه های عمومی شامل کتابداران و کتابخانه های برتر، خدمتگزار برتر، کتابخوانان برتر استان در رده های سنی، پیشکسوت، خیرین و انجمن های برگزیده تجلیل خواهد شد.

آیین بزرگداشت روز کتاب کتابخوانی و کتابدار استان فارس روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۹:۳۰ در آرامگاه شیخ اجل سعدی شیراز، تالار گلستان برگزار می شود؛ این مراسم همچنین به صورت زنده از طریق اسکای روم و پیوند skyroom.online/ch/farspl/farsplپخش خواهد شد.

به گزارش ایبنا؛ سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه سال جاری با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی کتاب محور در کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها