چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۵
۳ کرمانشاهی در جمع برگزیدگان کتاب و کتابخانه‌های عمومی کشور تجلیل شدند

کرمانشاه- مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه از حضور سه کرمانشاهی در جمع فعالان و برگزیدگان عرصه کتاب و کتابخانه های عمومی خبر داد و گفت: این فعالان با حضور وزیر ارشاد تجلیل شدند.

محمد امین بهرامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کرمانشاه، با اشاره به برگزاری مراسم سی و یکمین هفته کتاب و کتابخوانی، اظهار کرد: طبق دستورالعمل‌های ابلاغ شده، هفته کتاب و کتابخوانی در تمامی استان‌ها با برنامه‌ریزی منسجم از روز ۲۳ آبان ماه آغاز بکار کردند که بر همین اساس استان کرمانشاه با حدود ۳۶۰ برنامه در استان فعالیت خود را آغار کرد.

وی افزود: در ۲۴ آبان ماه همزمان با روز کتاب و کتابخوانی مراسم گرامیداشت فعالان این حوزه که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران برگزار شد از این افراد در سراسر کشور تقدیر شد که در این مراسم سه برگزیده از استان کرمانشاه نیز حضور داشتند.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: الهام خنجر کتابدار کتابخانه امیرکبیر کرمانشاه برگزیده در حوزه گروه های خاص، بهرام عظیمی کتابدار کتابخانه سیار شهرستان هرسین و کمند جعفری به عنوان کتابخوان برتر از شهر کرمانشاه از فعالان برگزیده عرصه کتاب در سال ۱۴۰۲ در مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نهاد بودند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها