چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵
نمایشگاه کتاب خرم‌آباد با ۴ هزار عنوان کتاب آغاز به کار کرد

لرستان - همزمان با دومین روز از سی‌ویکمین دوره هفته کتاب، نمایشگاه کتاب خرم‌آباد با بیش از ۴ هزار عنوان کتاب آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خرم‌آباد، روز چهارشنبه چهارمین نمایشگاه استانی کتاب لرستان، همزمان با هفته کتاب آغاز به کار کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آئین در جمع خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه بیش از ۴ هزار عنوان کتاب با بیش از ۴۰ هزار جلد از سوی ۶۰ ناشر به علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی عرضه شده است.

اعظم روانشاد با اشاره به اینکه این نمایشگاه چهارمین نمایشگاه کتاب لرستان است که برگزار می‌شود افزود: موسسه فرهنگی آوای خوش سراج با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و سازمان فرهنگی هنری شهرداری خرم‌آباد در برپایی نمایشگاه همکاری داشته‌اند.

نمایشگاه کتاب خرم‌آباد با ۴ هزار عنوان کتاب آغاز به کار کرد

وی افزود: در این نمایشگاه کتاب‌های علوم قرآنی و مذهبی، روانشناسی، ادبیات و شعر، داستان، رمان، زبان‌های خارجه، روانشناسی کودک، با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی عرضه خواهد شد.

روانشاد بیان کرد: این نمایشگاه از ۲۴ آبان ماه تا ۲۰ آذر ماه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در کنار برپایی این نمایشگاه برنامه‌های جنبی رونمایی کتاب، نقد و بررسی کتاب‌های منتشر شده ناشران لرستانی برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها