چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
افتتاح نمایشگاه کتاب با حضور پنجاه ناشر حوزه میراث‌ فرهنگی

پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری مراسم بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی را با همکاری موزه ملی ایران برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ولی تیموری، رییس مرکز معرفی فرهنگی پژوهشگاه با اعلام این خبر گفت: این برنامه در بخش افتتاحیه با خیر مقدم جبرئیل نوکنده رییس موزه ملی ایران، سخنرانی مصطفی ده‌پهلوان رییس پژوهشگاه، علی رمضانی مدیر عامل خانه کتاب و ادبیات ایران و دبیر ستاد برگزاری هفته کتاب، آیدین مهدی‌زاده، رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی کانون و پرورش فکر کودکان و نوجوانان و ناشران منتخب همراه است.

او افزود: در ادامه از عقیل سیستانی، پژوهشگر و مولف دایره‌المعارف ۵ جلدی صنایع دستی دستبافته داری استان کرمان کتاب برگزیده سال جمهوری اسلامی ایران، تجلیل و نمایشگاه تخصصی ناشران حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی افتتاح خواهد شد.

تیموری بیان کرد: نمایشگاه آثار تخصصی چاپ شده در حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور بیش از پنجاه ناشر مهم و معتبر این عرصه توسط پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و موزه ملی ایران در دو بخش از ۲۷ تا ۳۰ آبان‌ماه ۱۴۰۲ برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

رییس مرکز معرفی فرهنگی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری گفت: در بخش نشست هم‌اندیشی با ناشران، برگزاری سه نشست تخصصی با موضوع چالش‌های نشر در حوزه میراث‌فرهنگی از دیگر برنامه‌های جانبی پژوهشگاه در هفته کتاب و کتاب‌خوانی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها