شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۹
کتاب «تک سوار» در مشهد رونمایی شد

خراسان‌رضوی- آیین رونمایی از کتاب «تک سوار»، کاری از کارگاه کمیک هنرستان هنرهای زیبای پسرانه مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در مشهد، اولین جلد کتاب 13 جلدی تک سوار با موضوع زندگی نامه صحابه خاص پیامبر مکرم اسلام (ص) با حضور جمعی از مسئولان و دانش‌آموزان رونمایی شد.

رئیس هنرستان هنرهای زیبای پسران مشهد در خصوص این کتاب گفت: هر مجلد کتاب تک سوار به یکی از صحابه پیامبر (ص) می‌پردازد و در حال حاضر جلد دوم کتاب در دست تهیه است و تصویرسازی‌های کتاب منحصرا توسط هنرجویان رشته گرافیک این هنرستان انجام شده است.

در بخش دیگر این مراسم، فیلم کوتاه «آدامس» کاری از  امیر حسین رفیعا هنرجوی رشته سینمای هنرستان هنرهای زیبا به صورت خصوصی اکران شد و در پایان از مهاجری، مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری سراج به واسطه همکاری در برگزاری این مراسم و نیز از هنرجویان برگزیده کیارش نجف زاده رتبه ۲۲ و امیرحسین فتحیان، رتبه ۴۵ کنکور سال 1402 تقدیر ویژه به عمل آمد. 

این مراسم با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سرپرست معاونت هنری، جانشین معاون توسعه و مدیریت منابع و رئیس حراست اداره آموزش و پرورش ناحیه 7 مشهد و مدیران مسئول موسسه دانش بنیان و انتشارات آبرون در محل هنرستان هنرهای زیبای پسرانه مشهد برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها