سه‌شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲
ساعت کاری کتابخانه‌های عمومی فارس در نیمه دوم سال تغییر کرد

فارس- نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی فارس در نیمه دوم سال جاری براساس دستورالعمل‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در شیراز، ساعت کاری کتابخانه‌های عمومی فارس در نیمه دوم سال جاری اعلام شد.

بدین ترتیب کتابخانه‌های عمومی فارس که به صورت دوشیفت اداره می‌شوند، از ابتدای مهرماه تا پایان سال جاری، روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۹ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳:۳۰ به علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی خدمات ارائه خواهند کرد. همچنین کتابخانه‌های تک شیفت استان فارس، در نوبت کاری صبح از ساعت  ۷:۳۰ تا ۱۴ و در نوبت کاری بعدازظهر از ساعت ۱۳ تا ۱۹ پذیرای مخاطبان خواهند بود.

افزون براین، با توجه به درخواست کاربران کتابخانه‌های عمومی، کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی شیراز با افزایش ساعت کاری خود، روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۲۱ فعال است. این کتابخانه همچنین در تعطیلات رسمی و روز‌های جمعه نیز از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ باز است و علاقه‌مندان برای امانت کتاب، استفاده از بخش نشریات و سالن مطالعه می‌توانند به کتابخانه مراجعه نمایند.

به گزارش ایبنا، در زمان یادشده ۲۵۶ کتابخانه عمومی شامل ۲۰۹ کتابخانه نهادی و ۴۷ کتابخانه مشارکتی در استان فارس فعالیت دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها