شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶
دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج تمدید نخواهد شد

فارس- مهلت ارسال اثر به نهمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج تمدید نخواهد شد.

دبیر نهمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در شیراز، گفت: ۳۱ شهریورماه آخرین مهلت ارسال اثر به نهمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج است و به دلیل شرکت زیاد علاقه‌مندان این مهلت تمدید نخواهد شد.

محمد بادپر با بیان این‌که در فاصله دوهفته مانده به پایان مهلت ارسال اثر به دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج استقبال بسیار خوبی از این دوسالانه به‌عمل آمده است، گفت: مهلت ارسال اثر به این دوسالانه پایان شهربور ۱۴۰۲ خواهد بود.

دبیر نهمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج با تاکید بر این‌که مهلت ارسال اثر به این دوسالانه به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، افزود: از همه‌ داستان‌نویسانی که مایل به شرکت در این دوسالانه می‌باشند تقاضا داریم ارسال داستان‌های‌شان را به روز آخر موکول نکنند.

وی با تشکر از همه‌ فعالان فرهنگی هنری، نویسندگان و سایر عزیزانی که از این دوسالانه حمایت کردند، گفت: خوشبختانه در فاصله‌ دوهفته مانده به پایان مهلت ارسال آثار تاکنون علاوه بر نویسندگان تمام استان‌های کشور نویسندگان فارسی‌زبان مقیم در ۱۲ کشور دیگر نیز داستان‌های خود را برای ما ارسال کردند که قطعا تا پایان مهلت ارسال بسیار بیشتر از این نیز خواهد شد.

بادپر با اشاره به این‌که آمار و جزییات دقیق و نهایی مربوط به تعداد شرکت‌کنندگان و آثار رسیده و .... در کمترین زمان ممکن پس از پایان مهلت ارسال آثار اعلام خواهد شد متذکر شد علاقه‌مندان اطلاعات لازم در خصوص این دوسالانه را می‌توانند از طریق سایت نارنج به‌نشانی www.naaranj.com دنبال کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها