شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
پویش ملّی «وارثان بهشت» ختم سوره مؤمنون به نیابت از شهدا

پویش ملّی «وارثان بهشت؛ ختم سوره مبارکه مؤمنون به نیابت از شهدا» برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش ملّی تا ۸ شهریور ۱۴۰۲ مهلت دارند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، پویش ملّی «وارثارن بهشت؛ ختم سوره مبارکه مؤمنون به نیابت از شهدا» به کوشش معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، با همکاری شبکه قرآن و معارف سیما برگزار می‌شود.
 
علاقه‌مندان می‌توانند با تکمیل فرم «پویش وارثارن بهشت» در سایت نوید شاهد در این پویش ملّی شرکت کنند. همچنین امکان شرکت در پویش وارثان بهشت با ارسال مشخصات کامل شامل «نام، نام خانوادگی، شماره تماس، کد ملّی، نسبت ایثارگری، تعداد تلاوت و نام شهیدی که به نیابت از او ختم سوره مبارکه مؤمنون انجام می‌شود» به نشانی PooyeshQuran1402@ در پیام‌رسان ایتا نیز وجود دارد.
 
شرکت‌کنندگان از ۶ مرداد (همزمان با عاشورای حسینی) به مدت یک‌ ماه  (تا ۸ شهریور ۱۴۰۲) مهلت دارند نسبت به تکمیل فرم پویش اقدام یا در پیام‌رسان ایتا مشخصات خود را ارسال کنند.
 
در پایان، از سوی معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ۷۲ نفر از برگزیدگان به قید قرعه، کمک‌هزینه سفر به عتبات عالیات (پیاده‌روی اربعین) تعلق می‌گیرد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها