سه‌شنبه ۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
انجمن سینمای جوانان ایران در محکومیت این عمل بیانیه‌ای منتشر کرد

انجمن سینمای جوانان ایران با انتشار متنی، در پی اهانت به قرآن کریم و هتک حرمت مقدسات مسلمانان جهان در کشور سوئد، این اتفاق را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انجمن سینمای جوانان ایران با انتشار متنی، در پی اهانت به قرآن کریم و هتک حرمت مقدسات مسلمانان جهان در کشور سوئد، این اتفاق را محکوم کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:
«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
جسارت و توهین به ساحت آسمانی و وحیانی قرآن کلام‌الله مجید و آتش‌افروزی داعش‌گونه به این کتاب مقدس از سوی افرادی که خود را منادی آزادی به سبک غربی می‌دانند، دل وجدان‌های بیدار و همه انسان‌های آزاده را اعم از مسلمان و غیرمسلمان در سراسر جهان جریحه‌دار و پرخون کرد.

بدون تردید چنین اقدامات هنجار‌شکنانه و توهین به مقدسات که به بهانه آزادی و با حمایت و هدایت رسانه‌ها و گروهای معاند اسلام و مخالف با آزادی انسان و آزادی ادیان و به قصد اسلام‌هراسی انجام می‌شود‌، خود بزرگ‌ترین خدشه به مفهوم مقدس آزادی است. سرور و سالار شهیدان اسلام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش نیز در چنین ایامی و در ماه محرم‌الحرام خون مبارک خویش را در همین راه نثار کردند و شکی نیست که  مردم مسلمان و آزاده ایران اسلامی و همچنین مسلمانان سراسر جهان و به‌طور کلی تمامی وجدان‌های بیدار نیز اجازه نخواهند داد، این اقدامات سبعانه و ضد آموزه‌های دینی و انسانی در جوامع عادی‌انگاری شود.

خانواده بزرگ انجمن سینمای جوانان ایران ضمن ابراز انزجار و خشم و همچنین محکومیت این اقدامات ضداسلامی و ضدانسانی و آتش‌افروزی داعش‌گونه و اموی‌وار به ساحت کلام الهی که با چراغ سبز دولت سوئد انجام شده است، از همه مؤمنان، آزادی‌خواهان و مسلمانان جهان دعوت می‌کند تا به سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت‌پراکنی علیه تمامی مقدسات واکنش نشان داده و با این اقدام نفرت‌انگیز که با هدف اسلام‌هراسی، ناامن‌سازی جهان، تقویت افراط‌گری و خشونت در جهان صورت می‌گیرد، مقابله کنند.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها