پنجشنبه ۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد آذربایجان شرقی شد

آذربایحان شرقی- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با چند تن از معاونان و مدیران این وزارتخانه به استان آذربایجان شرقی سفر کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، محمدمهدی اسماعیلی صبح امروز -پنجشنبه یکم تیر- به منظور حضور در آیین پایانی جشنواره ملی قصه‌گویی و انجام چند بازدید و برنامه فرهنگی وارد تبریز شد.

وزیر فرهنگ پس از استقبال مسئولان استان آذربایجان شرقی ابتدا با حضور در مقبره شهدای گمنام شهر جدید سهند به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

حضور در آیین بهره‌برداری از کتابخانه شهید سلیمانی شهر جدید سهند نیز از برنامه‌های دیگر وزیر فرهنگ در دهمین سفرش به استان آذربایجان شرقی است.

اسماعیلی و هیئت همراه پس از گشایش کتابخانه شهید سلیمانی برای حضور در آیین پایانی دومین جشنواره ملی قصه‌گویی نهال امید راهی منطقه آزاد ارس و شهر جلفا می‌شود.

بازدید از اماکن فرهنگی شهرستان جلفا و دیدار با اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان نیز از برنامه‌های سفر امروز وزیر فرهنگ به استان آذربایجان شرقی است.

اسماعیلی از زمان تصدی مسئولیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تا کنون 9 سفر به استان آذربایجان شرقی داشته که در هر سفر در شهرستان‌های مختلف این استان حضور یافته است.

در این سفر سیدمحمد هاشمی جانشین وزیر و معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها، محمود سالاری معاون امور هنری، محمدمهدی سموعی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور وزیر فرهنگ را همراهی می‌کنند.

حضور در رویدادهای ملی مختلف که در راستای تمرکززدایی و تحقق عدالت فرهنگی در استان‌ها برگزار می‌شود و دیدار با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان‌ها و همچنین دیدارهای مردمی، افتتاح پرو‌ه‌های مختلف در شهرستان‌ها و دیدار با خانواده شهدا از اهم برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفرهای استانی است که به طور مستمر دنبال می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها