جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۸
«هندبوک مدیریت پروژه هاروارد» همزمان با نمایشگاه کتاب راهی بازار نشر شد

نشر آدینه همزمان با سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب «هندبوک مدیریت پروژه هاروارد: راهنمایی برای راه‌اندازی، رهبری و حمایت از پروژه‌های موفق» به ترجمه جمعی از اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «هندبوک مدیریت پروژه هاروارد: راهنمایی برای راه‌اندازی، رهبری و حمایت از پروژه‌های موفق» هم زمان با سی و‌‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط نشر آدینه منتشر شد. در این کتاب که توسط جمعی از اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران ترجمه شده، با دید متفاوتی به مفهوم پروژه پرداخت شده است. نویسنده این کتاب تلاش نموده تا مفهوم تغییردهندگی پروژه‌ها که سبب تحولی عظیم در روند پیشرفت جامعه می‌شود را بسط دهد و به مخاطبان کتاب کمک کند تا در پروژه‌ها بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند.
 
مخاطبین اصلی این کتاب رهبران سازمانی و مدیران پروژه‌ای هستند که به دنبال رشد و بهبود چشم انداز فردی خود از مفهوم پروژه و همچنین افزایش مهارت رفتاری خود می‌باشند. در کنار آن، جوانان مشتاقی که روزی مدیران پروژه و رهبران تیم‌ها خواهند شد نیز می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.
 
آنتونیونیتو رودریگز نویسنده این کتاب اقتصاددان، متولد مادرید و رئیس سابق مؤسسه جهانی مدیریت پروژه است. وی تحصیلات خود را در مقاطع مختلف در آلمان، مکزیک، ایتالیا، آلمان و ایالات متحده گذرانده و به پنج زبان مسلط است. رودریگز دارای مدرک مدیریت کسب و کار از مدرسه بازرگانی لندن نیز می‌باشد. او بنیان‌گذار ایده برآیت‌لاین و همچنین هم‌بنیان‌گذار مؤسسه جهانی اجرای استراتژی نیز است. وی در حال حاضر استاد مدعو در موسسه آموزشی دوک، مدرسه کسب و کار امپرسا در مادرید، مدرسه اقتصاد و مدیریت سولوی و مدرسه بازرگانی ولریک در بروکسل و دانشکده مدیریت اسکولکوو مسکو می‌باشد.
 
ترجمه کتاب حاضر به دست جمعی از اساتید و فارغ التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران انجام شده است. سیامک حاجی یخچالی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، دکتر علی وکیلی عضو هيأت علمي موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی دانشگاه تهران، رها پورپژوهش، امیررضا درهمی، وحید مطیعیان و مسعود مکاری قهرودی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - مدیریت پروژه دانشگاه تهران هستند که طی سال‌های اخیر در پروژه‌های مختلف عمرانی، نرم‌افزاری و تولیدی؛ نقش‌های مدیر پروژه و مدیر محصول را در سازمان‌های خود ایفا نموده‌اند.

به گزارش ایبنا، نمایشگاه کتاب 1402 تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها