سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵
نشست تخصصی «رسانه و مدیریت تحولات جهانی» برگزار می‌شود

نشست «رسانه و مدیریت تحولات جهانی» با حضور نمایندگانی از رسانه‌های جبهه مقاومت در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در این نشست موضوع «مدیریت تحولات جهانی» از منظر رسانه و اثرگذاری بر آن با حضور کارشناسان و تحلیلگران رسانه‌ای مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. همچنین دو مقوله اصلی در این حوزه یعنی «انحصار» و «توازن رسانه‌ای» به عنوان چارچوب‌های اصلی این مقوله نقد می‌شود.

مهدی شکیبایی رییس فرهنگسرای رسانه و مدیر این نشست تخصصی با اشاره به برگزاری این جلسه گفت: در این رویداد نقش رسانه‌ها در مدیریت، ایجاد و جهت دادن به رویدادهای بین‌المللی مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین مبانی اصلی در لزوم ایجاد همگرایی بین رسانه‌های مستقل جهان که گفتمان مقاومت را ترویج می‌کنند، مطرح شده و با حضور نمایندگی از این رسانه‌ها طراحی خواهد شد. همچنین مقوله توازن رسانه‌ای جبهه مقاومت و اهمیت فعالیت رسانه‌های مستقل تبیین می‌شود.

براساس این گزارش، در این جلسه تخصصی که پایگاه خبری نگاه نو به صورت رسمی آغاز به کار می‌کند، نمایندگانی از جنبش‌های مقاومت فلسطین، سوریه، لبنان، عراق، تحلیلگران ارشد بین‌الملل و سردبیران اخبار خارجی رسانه‌های کشور حضور داشته و درباره این موضوع مهم به بحث و بررسی می‌پردازند.

نشست تخصصی «رسانه و مدیریت تحولات جهانی» روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. این جلسه از سلسله نشست‌های تخصصی با موضوع رسانه است که به همت فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها