سه‌شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱
رئیس جدید حوزه هنری استان بوشهر منصوب شد

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در حکمی عبدالله شاهینی را به عنوان رئیس جدید حوزه هنری استان بوشهر منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بوشهر، در بخشی از حکم محمدمهدی دادمان خطاب به شاهینی آمده است: «بوشهر که از دیرباز پیشانی رشادت‌ها و پایداری‌های ظفرمند ملّت ایران به شمار می‌آمده، در سپهر فرهنگی انقلاب اسلامی نیز از جایگاه والایی برخوردار است. سوابق درخشان مردم این سامان در دفاع از هویت اسلامی و ایرانی و چیره‌دستی‌شان در رنگ‌آمیزی زندگی با نوای دریا و تموّج شاخساران نخلستان، بوشهر را در همه‌ عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی، حاصل‌خیز و پربار و بابرکت کرده است.

رویش نسل‌های پیاپی بزرگ‌مردان فرهنگ و هنر از بوشهر، گواه دیگری‌ است بر ظرفیت‌های عظیم و یگانه‌ی این دیار. خوشبختانه امروز نیز این سرزمین را چشمه‌ جوشان استعدادهای فکری و هنری تازه‌نفس و خوش‌آتیه‌ای می‌بینیم که بی‌تردید سرمایه‌ی فردای این مرز و بوم و انقلاب و نظام اسلامی خواهند بود.»

به گزارش ایبنا، عبدالله شاهینی متولد 1365 است، مدیریت آموزش و روابط عمومی اداره حفاظت محیط‌زیست استان بوشهر و  مسئولیت امور استان‌های سازمان فضای مجازی سراج را در کارنامه دارد. همچنین تهیه‌کنندگی برنامه تلویزیونی «فیلم ما» و عضویت در گروه هنری «نافع» نیز از جمله سوابق وی است.

آیین تودیع و معارفه رئیس حوزه هنری استان بوشهر، فردا، چهارشنبه، ششم اردیبهشت جاری در بوشهر برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها