سه‌شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰
لحظات نفس‌گیر شناسایی پیکر شهید به روایت یک کتاب

کتاب «میثاق عرشیان» نوشته عباس کاظمی به نوع شهادت شهدای شاخص به صورت مستند و داستانی پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ کتاب «میثاق عرشیان» نوشته عباس کاظمی کتاب جدیدی است که در روزهای پایانی سال ۱۴۰۱توسط انتشارات گنجور منتشر شد. این کتاب به نوع شهادت شهدای شاخص به‌صورت مستند و داستانی پرداخته است.

فرمانده پاسدار شهید غلامرضا کیان‌پور و فرمانده پاسدار شهید احمد عراقی از فرماندهان اطلاعات عملیات سپاه که نوع شهادت و عملکرد آنها در جنگ منحصر به فرد نیز بود، فرمانده پاسدار شهید مفقودالاثرکریم آخوندی، فرمانده پاسدار شهید مفقودالاثر منصور مختاری، فرمانده پاسدار شهید سلمان ایزدیار و فرمانده پاسدار شهید حسن نیاسری شهدای شاخصی هستند که شهادت آن‌ها به قلم عباس کاظمی در این کتاب روایت شده است.

این مجموعه که دارای عکس‌ها و مستندات است و مصاحبه‌ها و مداخل معتبر دارد، روایت‌های بسیار جذابی را برای مخاطب از این شهدای شاخص به ارمغان آورده است.

کتاب «میثاق عرشیان» در ۳۸۰ صفحه قطع رقعی توسط انتشارات گنجور منتشر شده است.

از عباس کاظمی نویسنده این کتاب علاوه برمیثاق عرشیان تا کنون کتاب‌های زندگی‌نامه سردار شهید محمدباقر آقایی به نام پیمان خون، و زندگی‌نامه دو تن از شهدای شاخص استان البرز به نام ره‌یافتگان منتشر شده است. مقالات و دانشنامه‌های متعدد شهدای شاخص از آثار دیگر این نویسنده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها