دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴
سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین(ع) تا پایان آبان ماه تمدید شد

دبیر اجرایی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) از تمدید مهلت ارسال آثار به این سوگواره تا 30 آبان ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین جواد رحیمی در گفت‌وگویی از تمدید مهلت ارسال آثار تا 30 آبان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور و محدودیت‌های اینترنتی در استان‌های مختلف، تماس‌ها و پیام‌های مختلفی به دبیرخانه مبنی بر افزایش مهلت شرکت در سوگواره واصل شد که پس از جمع‌بندی‌های صورت گرفته، دبیرخانه سوگواره تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار تا 30 آبان ماه سال جاری را گرفت.

وی افزود: براین اساس، سایت سوگواره به نشانی http://www.Soogvareh.com آماده دریافت آثار علاقه‌مندان به هنر و رسانه عاشورایی در بخش‌های متون ادبی، رسانه‌های تصویری، صوت و رادیو، کنشگری عاشورایی، گرافیک و رسانه‌های خبری است.

دبیر اجرایی دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین(ع) ادامه داد: برنامه‌های مرتبط با بخش‌های شش‌گانه مانند کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی و ... همچنان استمرار دارد و برنامه‌های جنبی مانند پویش راوی اربعین، پویش توزیع و نشر و ... بررسی و برندگان آن تا پایان آبان ماه اعلام می‌شود.

وی در خصوص داوری و اختتامیه دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین(ع) ابراز داشت: با توجه به حجم بالای شرکت کنندگان و آثار رسیده، مرحله اول داوری نیز آغاز می‌شود تا بتوانیم طبق زمانبندی به اختتامیه برسیم.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها