دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کردستان همزمان با هفته کتاب

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان از اجرای طرح‌های سراسری عضویت رایگان و بخشودگی جرائم دیرکرد منابع امانی در کتابخانه‌های عمومی استان به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کردستان، محمد مخدومی با اشاره به اجرای طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از روز ۲۴ آبان‌ الی ۲۶ آبان‌ماه اظهار کرد: علاقه‌مندان برای استفاده از این طرح و عضویت در کتابخانه‌های عمومی می‌بایست ابتدا به نشانی http://libs.plib31.ir مراجعه کنند و پس از انتخاب کتابخانه، در صورتی که گزینه کد تخفیف برای کتابخانه مورد نظرشان در بالای صفحه فعال باشد بر روی آن کلیک کنند.

وی ادامه داد: در مرحله بعد نیز پس از وارد کردن کد ملی و شماره تماس، در صورتی که متقاضی در کتابخانه‌های عمومی عضو نباشد و یا پیش‌تر به سقف مجاز دریافت کد نرسیده باشد، کد تخفیف برای او پیامک خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان گفت: متقاضی پس از این مراحل می‌تواند در مهلت مشخص شده به کتابخانه مراجعه کرده و از تخفیف مورد نظر استفاده کند.

وی گفت: استفاده از کد تخفیف به دو صورت حضوری و غیرحضوری خواهد بود و در صورت مراجعه حضوری این مراحل توسط کتابدار انجام و کد تخفیف به شماره همراه فرد مراجعه کننده ارسال می‌شود.

مخدومی افزود: همچنین طرح بخشودگی جرائم دیرکرد منابع امانی نیز در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان اجرا می‌شود؛ بر این اساس، اعضایی که منابع امانی خود را در تاریخ‌های ۲۲ آبان لغایت اول آذرماه ۱۴۰۰ به کتابخانه‌ها عودت دهند، مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی جرائم دیرکردی خواهند شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها