سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
«دستور از خمینی»، روایت جمعی از طلاب با موضوع تبلیغ

کتاب «دستور از خمینی» روایت خاطرات تبلیغی گروهی از طلبه‌های مجموعه خانه طلاب جوان است که به تبیین مبانی انقلاب برای انتخاب یک فرد شایسته در انتخابات می‌پردازند.

خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در قم، کتاب «دستور از خمینی» روایت خاطرات تبلیغی گروهی از طلبه‌های مجموعه خانه طلاب جوان است که در سفر به شهر اراک در استان مرکزی با حضور در میان مردم کوچه و خیابان به تبیین مبانی اسلامی و انقلاب برای انتخاب یک فرد شایسته در انتخابات می‌پردازند.

در ابتدای کتاب ضرورت ورود طلاب به عرصه تبلیغ سیاسی بیان می‌شود و مبانی فکری این حرکت را تبیین می‌کند. در ادامه کتاب با این نکته آشنا می‌شویم که تبلیغ باید با محوریت انقلاب باشد نه شخص چرا که ممکن است اشخاص با تغییر افکار و روحیات، دچار تغییر مواضع شوند ولی این انقلاب است که همواره مواضعی روشن و حقیقی دارد و از ارزش‌های خود دست نمی‌کشد.

کتاب در فصل‌های بعد وارد ماجرای سفر این گروه تبلیغی به شهر اراک می‌شود و ضمن پی‌بردن به دلایل این سفر تبلیغی، در جریان برنامه‌های داخلی و خارجی این سفر قرار می‌گیرد.

روایت با ماجرای تبلیغ روحانیون در مساجد و روستاها ادامه پیدا می‌کند و نقطه اوج این اتفاقات، ماجرای بازداشت یکی از همین روحانیون در یک روستا است که در فصلی با عنوان «بازداشت» روایت می‌شود و طرح جلد کتاب نیز برگرفته از همین ماجراست.

کتاب «دستور از خمینی» با همکاری محمد صالحی، امیر خندان، میر‌محمدحسین موسوی و احمد احمدی به رشته تحریر درآمده است و به تازگی به همت خانه طلاب جوان منتشر شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها